GRNr.NameJGNat.VereinKRZeit
Leobersdorf - 2019
W-Knirpse 2
2 1790 Koch Elea 15 AUT Stockerau 1 00:02:42
4 1400 Zöchling Charlotte 15 AUT Gramatneusiedl 2 00:02:59
7 1424 Schir Maja 15 AUT Leobersdorf 3 00:03:14
10 1787 Koch Sara 15 AUT Stockerau 4 00:03:21
14 1496 Kapp Viktoria 15 AUT Bad Vöslau 5 00:03:28
15 1602 Terzer Eveline 15 AUT Aigen 6 00:03:30
16 1691 Carina Haider 15 AUT Nora Racing Team 7 00:03:34
17 1502 Reim Viktoria 16 AUT Kottingbrunn 8 00:03:38
18 1534 Deopito Mona 16 AUT Siebenhaus 9 00:03:46
20 1619 Reissig-Skokoff Sophie 15 AUT Wien 10 00:03:52
21 1466 Rohrhofer Marie 16 AUT Matzendorf- Hölles 11 00:03:57
22 1311 Christ Joline 15 GER Fitness Leobersdorf 12 00:03:59
23 1608 Heimhilcher Elisa 16 AUT Bad Vöslau 13 00:04:02
24 1432 Apeltauer Christine 15 AUT Moosbrunn 14 00:04:07
27 1361 Hacker Annalena 15 AUT Leobersdorf 15 00:04:25
28 1571 Schober Rosalie 16 AUT Münchendorf 16 00:04:33
29 1658 Vala Jasmin 16 AUT Kottingbrunn 17 00:04:34
31 1728 Kühschelm Charlotte 16 AUT Pfaffstätten 18 00:04:41
32 1408 Steinhofer Pia 15 AUT Wien 19 00:04:45
33 1655 Kaiser Laura 16 AUT Tribuswinkel 20 00:04:55
35 1777 Wiesenhofer Clara 16 AUT Leobersdorf 21 00:05:03
36 1687 Zemann-Rodlhofer Sophie 16 AUT Oma 22 00:05:06
37 1747 Bittner Olivia 16 AUT Hornstein-Seesiedlung 23 00:05:28
38 1630 Reitinger Linn-Elisa 17 AUT Wien 24 00:05:37
39 1421 Santruschitz Hanna 16 AUT Moosbrunn 25 00:05:52
40 1429 Breuer Mila 15 AUT Kosaplaner 26 00:06:48
42 1392 Weissenbacher Hanna-Sofia 15 AUT Unterwaltersdorf 27 00:07:19
W-Knirpse 1
5 1579 Gremmel Lena 12 AUT Sollenau 1 00:02:11
6 1419 Schmid Maija 12 AUT Bad Vöslau 2 00:02:12
7 1396 Rauch Sophie 12 GER Leobersdorf 3 00:02:13
8 1573 Höllrigl Louisa 12 AUT Kottingbrunn 4 00:02:14
16 1748 Evans Laura-Maria 12 GBR Leobersdorf 5 00:02:19
17 1414 Erhart Sarah 13 AUT ULC Hirtenberg 6 00:02:20
18 1719 Deopito Emma 12 AUT Siebenhaus 7 00:02:20
19 1613 Pisarik Franziska 12 AUT TV Friesen Leobersdorf 1862 8 00:02:20
20 1468 Kolar Sophia 12 AUT TV Friesen Leobersdorf 1862 9 00:02:21
21 1538 Hanner Giulietta 12 AUT Berndorf 10 00:02:22
26 1306 Scherz Juliana 12 AUT Wien 11 00:02:27
28 1342 Noll Nina 12 AUT Baden 12 00:02:28
31 1416 Brabec Mia 12 AUT O 13 00:02:32
33 1778 Zmek Hannah 12 AUT Schönau An Der Triesting 14 00:02:33
36 1734 Steiner Anelia 12 AUT Gießhübl 15 00:02:35
38 1675 Divoky Johanna 12 AUT Kottingbrunn 16 00:02:36
39 1457 Trauttenberg Carolina 12 AUT Bad Vöslau 17 00:02:36
43 1397 Hillek Nora 14 AUT Bad Vöslau 18 00:02:37
44 1310 Gölles Marie 13 AUT Tattendorf 19 00:02:37
46 1535 Zitterer Frida 14 AUT HSV Marathon Wiener Neustadt 20 00:02:38
48 1631 Reitinger Ellis-Aurelia 12 AUT Wien 21 00:02:39
49 1533 Berger Ellena 13 AUT ST Autohaus M. Berger 22 00:02:40
49 1566 Schreiber Emma 12 AUT TV Friesen Leobersdorf 1862 22 00:02:40
51 1574 Höllrigl Marie 14 AUT Kottingbrunn 24 00:02:40
53 1320 Schmidt Laura 12 AUT Enzesfeld 25 00:02:40
58 1443 Spreitzhofer Anna-Luise 12 AUT HSV Marathon Wiener Neustadt 26 00:02:42
59 1309 Patek Zoey 13 AUT Leobersdorf 27 00:02:43
61 1776 Wiesenhofer Lisa 13 AUT Leobersdorf 28 00:02:43
62 1488 Fuchsberger Isabel 14 AUT TriHeroes ASKÖ NÖ 29 00:02:44
63 1548 Hahn Rosa 13 AUT Wiener Neustadt 30 00:02:44
65 1607 Heimhilcher Nora 13 AUT Bad Vöslau 31 00:02:45
66 1441 Avsar Elifnur 12 AUT Hirtenberg 32 00:02:46
67 1518 Lichnovsky Jasmin 12 AUT Weigelsdorf 33 00:02:47
68 1371 Paset Teresa 12 AUT Enzesfeld-Lindabrunn 34 00:02:47
71 1517 Schamal Clara 14 AUT TV Friesen Leobersdorf 1862 35 00:02:49
72 1528 Husar Valerie 12 AUT Leobersdorf 36 00:02:49
73 1349 Mayer Katharina 12 AUT Neuhaus 37 00:02:49
75 1350 Wittmann Lina 12 AUT Neuhaus 38 00:02:49
77 1302 Grobauer Emmilotta 13 AUT Siegersdorf 39 00:02:52
78 1433 Walter Linda 14 AUT Guntramsdorf 40 00:02:52
79 1784 Sieberlechner Theresa 13 AUT Kottingbrunn 41 00:02:52
83 1754 Mayer Leona 13 AUT Leobersdorf 42 00:02:55
88 1343 Noll Anna 13 AUT Baden 43 00:02:58
89 1327 Hahn Theresa 12 AUT TV Friesen Leobersdorf 1862 44 00:02:58
90 1750 Steininger Katharina 14 AUT Kottingbrunn 45 00:02:59
91 1654 Kaiser Selina 13 AUT Tribuswinkel 46 00:03:00
94 1779 Wilhelm-Binder Heidi 13 AUT Neutal 47 00:03:01
96 1307 Sorger Karoline 13 AUT Lc Leobersdorf 48 00:03:02
101 1340 Schagl Valentina 13 AUT Alland 49 00:03:05
102 1412 Süss Ayline 14 AUT TV Friesen Leobersdorf 1862 50 00:03:05
102 1610 Schwaiger Marlene 13 AUT TV Friesen Leobersdorf 1862 50 00:03:05
104 1672 Tomic Nina 13 AUT SOLRunners 52 00:03:06
105 1364 Bogojevic Mila 13 AUT Union Pottenstein 53 00:03:08
106 1637 Kiss Emily 13 AUT Kottingbrunn 54 00:03:12
108 1739 Baumgartner Luisa-Karla 14 AUT Neuhaus 55 00:03:13
109 1783 Mayer Charlotte 14 AUT Kottingbrunn 56 00:03:13
110 1788 Winkler Jonathan 14 AUT Pottendorf 57 00:03:14
111 1725 Weigl Mia 12 AUT Bad Vöslau 58 00:03:14
113 1726 Weigl Leonie 14 AUT Bad Vöslau 59 00:03:15
117 1771 Mayer Julietta 12 AUT TSV Friesen Leobersdorf 60 00:03:16
118 1345 Hörmann Livia 13 AUT Wiener Neustadt 61 00:03:17
122 1456 Trauttenberg Paula 14 AUT Bad Vöslau 62 00:03:18
124 1591 Zekany Elisa-Maria 13 ROU LC Pedro1899 63 00:03:19
125 1701 Kutscha-Lissberg Viktoria 13 AUT Wien 64 00:03:19
126 1661 Perensky Emily 13 AUT Alland 65 00:03:20
127 1357 Mayer Irina 14 AUT Wiener Neustadt 66 00:03:20
127 1723 Reichspfarrer Vivian 12 AUT Leobersdorf 66 00:03:20
129 1577 Barbaric Sofia 14 GER Leobersdorf 68 00:03:21
130 1360 Keller Charlotte 13 AUT Leobersdorf 69 00:03:22
133 1744 Weinzetel Christina 14 GER Guntramsdorf 70 00:03:22
134 1738 Laßnig Lena-Marie 13 AUT Neuhaus 71 00:03:24
135 1760 Weigl Leonie 14 AUT Unterwaltersdorf 72 00:03:25
137 1426 Petzold Anna 13 AUT Leobersdorf 73 00:03:29
140 1527 Husar Ella 14 AUT Leobersdorf 74 00:03:33
141 1428 Breuer Lina 13 AUT Kosaplaner 75 00:03:34
142 1501 Zimmermann Marie 14 AUT Wiener Neustadt 76 00:04:04
M-Knirpse 2
1 1746 Bittner Benjamin 15 AUT Hornstein-Seesiedlung 1 00:02:36
3 1354 Koneski Laurin 15 AUT Leobersdorf 2 00:02:49
5 1721 Güzel Emir-Lokman 15 AUT Leobersdorf 3 00:03:07
6 1489 Perischa Samuel 16 AUT Leobersdorf 4 00:03:13
8 1641 Herzog Lorenz 15 AUT Großau 5 00:03:17
9 1642 Dorner Luis 15 AUT Hirtenberg 6 00:03:18
11 1330 Huber Leo 15 AUT St. Johann/Pg. 7 00:03:22
12 1493 Bauer-Lindl Samuel 15 AUT Wien 8 00:03:23
13 1505 Haimberger Jonas 15 AUT Leobersdorf 9 00:03:25
19 1422 Melmuk Alexander 16 AUT Schönau 10 00:03:48
25 1651 Zavodsky Erik 15 AUT Wien 11 00:04:13
26 1749 Imber Bastian 15 AUT Leobersdorf 12 00:04:15
30 1413 Tomasini Marius 15 AUT Judo Baden 13 00:04:36
34 1774 Vogl Paul 16 AUT Leobersdorf 14 00:04:59
41 1789 Winkler Theodor 17 AUT Pottendorf 15 00:06:51
43 1660 Zeiler Philipp 16 AUT Leobersdorf 16 00:07:35
M-Knirpse 1
1 1530 Kaufmann Fabian 12 AUT Kottingbrunn 1 00:01:55
2 1465 Putz Jano 12 AUT Gumpoldskirchen 2 00:01:58
3 1656 Hofmann Felix 12 AUT BAC Leichtathletik 3 00:02:01
4 1439 Bleier Jakob 12 AUT Leobersdorf 4 00:02:09
9 1516 Schamal Gabriel 12 AUT TV Friesen Leobersdorf 1862 5 00:02:14
10 1797 Zavodsky Leo 12 AUT Wien 6 00:02:16
11 1399 Zöchling Maximilian 12 AUT Gramatneusiedl 7 00:02:17
12 1763 Weber Tristan 13 AUT Markt Piesting 8 00:02:17
13 1487 Fuchsberger Levin 13 AUT TriHeroes ASKÖ NÖ 9 00:02:17
14 1486 Prah Gabriel 13 AUT TriHeroes ASKÖ NÖ 10 00:02:19
15 1688 Kornfeld Lias 13 AUT Allterraincrew 11 00:02:19
21 1560 Dubánn Levente 12 HUN Schönau An Der Triesting 12 00:02:22
23 1692 Lukas Haider 12 AUT Nora Racing Team 13 00:02:22
24 1531 Lenz Niklas 12 AUT Wien 14 00:02:25
25 1373 Gabmeyer Theo 13 AUT Tribuswinkel 15 00:02:25
27 1353 Koneski Julian 12 AUT Leobersdorf 16 00:02:27
29 1368 Petersilka Jonas 12 AUT Würflach 17 00:02:31
30 1766 Kneissl Fabian 13 AUT Leobersdorf 18 00:02:32
32 1572 Schober Paul 12 AUT Münchendorf 19 00:02:33
34 1683 Philipp-Pichler Paul 13 AUT Kottingbrunn 20 00:02:33
35 1896 Lukas Lukas 12 AUT 21 00:02:35
37 1636 Klinger Valentin 13 AUT Leobersdorf 22 00:02:36
39 1347 Rankl Stefan 12 AUT Leobersdorf 23 00:02:36
41 1404 Fuchs Michael 12 AUT Schönau 24 00:02:37
42 1420 Schmid Paul 14 AUT Bad Vöslau 25 00:02:37
45 1665 Kerstberger Thales 13 AUT Felixdorf 26 00:02:38
47 1620 Baumegger Felix 14 AUT Wr. Neustadt 27 00:02:39
52 1423 Kvasnicka Philipp 13 AUT Enzesfeld-Lindabrunn 28 00:02:40
54 1765 Haumann Filip 14 AUT Kottingbrunn 29 00:02:40
55 1627 Geissler Finn 12 AUT VS Enzesfeld 1a 30 00:02:41
56 1682 Philipp-Pichler Simon 13 AUT Kottingbrunn 31 00:02:41
57 1485 Pekarek Liam 13 AUT TriHeroes ASKÖ NÖ 32 00:02:42
60 1664 Wirth Florian 13 AUT Wien 33 00:02:43
64 1356 Mayer Fabian 13 AUT Wiener Neustadt 34 00:02:45
69 1437 Eibl Christoph 13 AUT TV Friesen Leobersdorf 1862 35 00:02:47
70 1391 Weissenbacher Julian 13 AUT Unterwaltersdorf 36 00:02:47
73 1331 Huber Tobias 12 AUT St. Johann Im Pongau 37 00:02:49
76 1401 Lechner Matthias 13 AUT Matzendorf 38 00:02:50
80 1563 Lechner Noah 14 AUT Keine 39 00:02:53
81 1703 Jacot Paul 13 AUT Leobersdorf 40 00:02:54
82 1717 Mendez Wyett 13 AUT Mödling 41 00:02:55
84 1539 Schöbl Samuel 13 AUT TV Friesen Leobersdorf 1862 42 00:02:56
85 1622 Jirku Paul 13 AUT Blumau 43 00:02:56
86 1532 Hirschmann Samael 14 AUT Pfaffstätten 44 00:02:57
87 1712 Wöhrer Sebastian 14 AUT Furth 45 00:02:57
92 1685 Pogac Lennard 13 AUT Enzesfeld 46 00:03:00
93 1624 Weißenböck Jurian 14 AUT Berndorf 47 00:03:01
95 1625 Berger Elias 13 AUT Alland 48 00:03:02
97 1317 Riedl Christopher 13 AUT Wiener Neustadt 49 00:03:02
98 1526 Just Johannes 14 AUT Blumau 50 00:03:03
99 1676 Divoky Sebastian 14 AUT Kottingbrunn 51 00:03:04
100 1358 Kapp Konstantin 13 AUT Bad Vöslau 52 00:03:04
107 1609 Sili-Wolf Noah 14 AUT Bad Vöslau 53 00:03:13
112 1612 Stöger Raphael 13 AUT Variotherm Sports 54 00:03:15
114 1727 Kühschelm Elias 13 AUT Pfaffstätten 55 00:03:16
115 1599 Matejka Felix 14 AUT Bad Vöslau 56 00:03:16
116 1438 Skrianz Alexander 14 AUT Gainfarn 57 00:03:16
119 1430 Jahna Nico 12 AUT Tri Runners Baden 58 00:03:17
120 1506 Steghofer Raphael 13 AUT SOLRunners 59 00:03:18
121 1659 Zeiler Tobias 13 AUT Leobersdorf 60 00:03:18
123 1618 Reissig-Skokoff Paul 13 AUT Wien 61 00:03:19
131 1764 Babka Niklas 12 AUT Leobersdorf 62 00:03:22
132 1681 Schlögl Clemens 13 AUT Wiener Neustadt 63 00:03:22
136 1529 Vogelsberger Alexander 14 AUT Leobersdorf 64 00:03:28
138 1576 Barbaric Elias 13 GER Leobersdorf 65 00:03:30
139 1706 Chorachan Matthias 14 THA Leobersdorf 66 00:03:30
143 1569 Gutdeutsch Tobias 14 AUT Teesdorf 67 00:04:10
144 1323 Beck Erik 14 AUT Schwechat-Rannersdorf 68 00:04:44
W-Kinder 1
21 1402 Gruber Julia 10 AUT ULC Hirtenberg 1 00:04:54
33 1481 Comploi Marie 11 AUT TriHeroes ASKÖ NÖ 2 00:05:02
55 1492 Wiesinger Paula 11 AUT Pfaffstätten 3 00:05:23
62 1480 Kühschelm Lilian 10 AUT TriHeroes ASKÖ NÖ 4 00:05:27
69 1615 Imber Sara 10 AUT TV Friesen Leobersdorf 1862 5 00:05:31
72 1745 Bohunsky Sarah 11 AUT Matzendorf 6 00:05:32
81 1794 Schneeberger Sarina 10 AUT Wr. Neustadt 7 00:05:38
95 1767 Kajtaz Emma 11 SVK Weigelsdorf 8 00:05:45
103 1709 Kozarits Felicia 10 AUT Taekwondo Raptors 9 00:05:50
106 1395 Rauch Lena 10 AUT Leobersdorf 10 00:05:52
111 1460 Mannsberger Katharina 10 AUT TV Friesen Leobersdorf 1862 11 00:05:57
119 1398 Hillek Annabel 10 AUT Bad Vöslau 12 00:06:08
122 1753 Feike Lara 10 AUT Team Presswurscht 13 00:06:14
124 1335 Hoffmann Marlene 10 AUT Ebenfurth 14 00:06:17
127 1494 Zwickl Samea 11 AUT Siebenhaus 15 00:06:18
128 1722 Güzel Ikra 10 AUT Leobersdorf 16 00:06:19
129 1689 Kornfeld Celina 10 AUT Allterraincrew 17 00:06:20
136 1724 Johannides Rosalie 11 AUT TV Friesen Leobersdorf 1862 18 00:06:28
137 1312 Christ Celine 10 GER Fitness Leobersdorf 19 00:06:29
139 1308 Sorger Johanna 10 AUT Lc Leobersdorf 20 00:06:31
139 1382 Babka Zoe 10 AUT VS Leobersdorf 20 00:06:31
142 1786 Stickler Annika 10 AUT Enzesfeld 22 00:06:32
143 1301 Schilling Evelyn 11 AUT Wien 23 00:06:33
144 1321 Schmidt Lea 10 AUT Enzesfeld 24 00:06:35
148 1567 Schreiber Marie 10 AUT TV Friesen Leobersdorf 1862 25 00:06:46
149 1365 Bogojevic Anna 10 AUT Union Pottenstein 26 00:06:46
150 1425 Schir Amelie 10 AUT Leobersdorf 27 00:06:47
151 1670 Stummer Valerie 11 AUT Schönau 28 00:06:47
158 1740 Mittermüller Romy 11 AUT TV Friesen 29 00:06:57
159 1635 Bauer Sunny 11 AUT Tattendorf 30 00:07:00
164 1603 Dainese Emilia 10 AUT Enzesfeld-Lindabrunn 31 00:07:07
165 1346 Steinbock Luna 10 AUT Pöttsching 32 00:07:09
166 1758 Aigner Lilly 10 AUT Pöttsching 33 00:07:09
170 1611 Schwaiger Elena 11 AUT TV Friesen Leobersdorf 1862 34 00:07:19
171 1447 Weber Emily 11 AUT TV Friesen Leobersdorf 1862 35 00:07:19
172 1652 Zavodsky Mia 10 AUT Wien 36 00:07:36
173 1504 Ginner Marlene 11 AUT TV Friesen Leobersdorf 1862 37 00:07:41
175 1773 Mitterbauer Leonie 11 AUT Matzendorf 38 00:08:00
M-Kinder 1
5 1720 Schabauer Felix 10 AUT HSV Marathon Wiener Neustadt 1 00:04:28
11 1478 Pekarek Finn 10 AUT TriHeroes ASKÖ NÖ 2 00:04:40
19 1499 Ritter Bastian 10 AUT ULC Hirtenberg 3 00:04:46
26 1378 Scharlemann Eric 10 USA ULC Riverside Mödling 4 00:04:57
32 1536 Tomasin Niklas 11 AUT HSV Marathon Wiener Neustadt 5 00:05:02
39 1509 Perischa Sebastian 11 AUT BGSC Leobersdorf 6 00:05:07
41 1510 Perischa Florian 11 AUT BGSC Leobersdorf 7 00:05:10
44 1796 Witz Marcell 10 AUT Eberau 8 00:05:12
52 1669 Frank Marcel 10 AUT Siebenhaus 9 00:05:21
56 1735 Steiner Kilian 10 AUT Gießhübl 10 00:05:24
59 1645 Stiglitz Nico 11 AUT Leobersdorf 11 00:05:25
60 1440 Bleier Simon 10 AUT Leobersdorf 12 00:05:26
61 1511 Zmugg Michael 11 AUT FortunaBau 13 00:05:26
63 1680 Trauttenberg Nikodemus 11 AUT Wien 14 00:05:28
64 1686 Pogac Louis 11 AUT Enzesfeld 15 00:05:29
65 1372 Paset Jakob 10 AUT Enzesfeld-Lindabrunn 16 00:05:30
71 1507 Steghofer Ben 10 AUT SOLRunners 17 00:05:31
73 1491 Wiesinger Emil 11 AUT Pfaffstätten 18 00:05:34
73 1508 Sembacher David 11 AUT TriHeroes ASKÖ NÖ 18 00:05:34
75 1394 Schlögl Felix 11 AUT Wiener Neustadt 20 00:05:35
76 1435 Wildzeiss Julian 10 AUT Kalkgruben 21 00:05:36
77 1434 Walter Stefan 11 AUT Guntramsdorf 22 00:05:36
80 1367 Berger Oskar 10 AUT Leobersdorf 23 00:05:37
82 1617 Vlajic Marko 11 AUT Leobersdorf 24 00:05:39
85 1733 Heinisch Raphael 11 AUT Leobersdorf Siebenhaus 25 00:05:41
86 1461 Mannsberger Alexander 11 AUT VS Leobersdorf 26 00:05:42
89 1458 Trauttenberg Thaddaeus 10 AUT Bad Vöslau 27 00:05:42
90 1756 Neugebauer Samuel 11 AUT TV Friesen 28 00:05:42
93 1729 Posset Maximilian 10 AUT TV Friesen Leobersdorf 1862 29 00:05:43
94 1479 Silhacek Maximilian 10 AUT TriHeroes ASKÖ NÖ 30 00:05:44
100 1643 Herzog Manuel 11 AUT Großau 31 00:05:49
101 1490 Rosner Marius 11 AUT LEOBERSDORF 32 00:05:50
104 1565 Eichberger Thomas 10 AUT Sollenau 33 00:05:50
107 1467 Harlander Niklas 11 AUT SOLRunners 34 00:05:52
108 1379 Frießnik Julian 11 AUT Kottingbrunn 35 00:05:53
112 1464 Hütthaler Nico 11 AUT HSV Marathon Wiener Neustadt 36 00:05:58
116 1700 Keil Sebastian 10 AUT BAC Leichtathletik 37 00:06:06
117 1793 Pilles Raphael 11 AUT Wiener Neustadt 38 00:06:06
118 1303 Grobauer Emilio 11 AUT Siegersdorf 39 00:06:07
132 1442 Eichardt David 11 AUT Wien 40 00:06:22
133 1632 Reitinger Till-Elias 10 AUT Wien 41 00:06:23
133 1781 Wollanka Noel 11 AUT RSC Teichradler 41 00:06:23
146 1751 Steininger Theodor 11 AUT Kottingbrunn 43 00:06:39
147 1752 Bilina Noah 10 AUT Blumau 44 00:06:42
154 1448 Schmid Timo 11 AUT Berndorf 45 00:06:50
155 1362 Hacker Maximilian 10 AUT Leobersdorf 46 00:06:51
167 1315 Neihs Moritz 10 AUT Siebenhaus 47 00:07:11
169 1319 Hüttner Felix 11 AUT Gumpoldskirchen 48 00:07:15
W-Kinder 2
6 1377 Scharlemann Cara 8 USA ULC Riverside Mödling 1 00:04:32
8 1742 Esch Nicole 8 AUT Turnverein Sollenau 2 00:04:34
10 1471 Gern Anna-Lena 8 AUT TriHeroes ASKÖ NÖ 3 00:04:39
18 1575 Bondareva Mariya 8 AUT Payerbach 4 00:04:46
23 1798 Weilharter Mia 9 AUT DSG Wien 5 00:04:55
28 1799 Lang Felicitas 8 AUT HSV Marathon WN 6 00:04:59
29 1677 Lasinger Leonie 8 AUT RSC Teichradler 7 00:04:59
30 1522 Wallner Lorena 9 AUT Variotherm Sports 8 00:05:00
34 1557 Prager Romy 9 AUT ULC Hirtenberg 9 00:05:02
36 1594 Trauttmansdorff Elena 8 AUT Leobersdorf 10 00:05:06
37 1472 Leirer Valentina 9 AUT TriHeroes ASKÖ NÖ 11 00:05:06
40 1452 Kellner Chiara 9 AUT VS Leobersdorf 12 00:05:09
47 1731 Jaitler Katharina 9 AUT SU Trattenbach 13 00:05:13
48 1459 Trauttenberg Annabelle 8 AUT Bad Vöslau 14 00:05:13
50 1593 Fekete Diana 8 AUT Trausdorf 15 00:05:17
53 1679 Rittenbacher Lara 9 AUT TRIm Team Austria 16 00:05:21
57 1495 Zwickl Lara 9 AUT TV Friesen 17 00:05:24
58 1895 Trimmel Zora 8 AUT 18 00:05:25
66 1696 Ehritz Sophia 8 AUT BG Gainfarn 19 00:05:30
67 1601 Zelenka Maya 8 AUT ULC Hirtenberg 20 00:05:30
68 1381 Astl-Kurz Louise 8 AUT ÖTB Baden 1862 21 00:05:30
78 1795 Witz Tamara 8 AUT Eberau 22 00:05:36
79 1475 Kozmann Marlies 9 AUT TriHeroes ASKÖ NÖ 23 00:05:36
87 1326 Seidler Denise 9 AUT LC Wienerwaldschnecken